Bestuur en commissies

Maak kennis met het bestuur en de commissies van Sporting Delta

Bestuur

Peter Bouman Sporting Delta
Gerda van der Laan Sporting Delta
Marja Ridderhof Sporting Delta
Mathijs Sporting Delta bestuur
Wesley Hardenbol bestuur Sporting Delta
Roland Staneke Sporting Delta
Ralf Spiering Sporting Delta

Commissies

Coördinatoren

Eerste selectie (Sporting Delta 1 en 2)
Coördinator: John Poots
Telefoon: 06 – 105 012 51
E-mail: toptc@sportingdelta.nl
Wedstrijdsecretariaat: Angelique Mathijssen-Vermeulen
Telefoon: 06 – 202 140 84

Tweede selectie (Sporting Delta 3 en 4)
Coördinator: Irene van Pelt
Telefoon: 06 – 430 66 412
Wedstrijdsecretariaat: Angelique Mathijssen-Vermeulen
Telefoon: 06 – 202 140 84

Senioren breedte (Sporting Delta 5/6/7/MW)
Coördinator: Monica Gerritsen
Telefoon: 06 – 203 258 63
E-mail: breedtekorfbalsenioren@sportingdelta.nl
Wedstrijdsecretariaat: vacature
(tijdelijk waargenomen door aanvoerders 5/6/7/MW)

A-selectie (Sporting Delta A1 en A2)
Coördinator: Mitchel Jacob
Telefoon: 06 – 214 087 92
E-mail: toptc@sportingdelta.nl
Wedstrijdsecretariaat: –
Tijdelijk waargenomen door Angelique Mathijssen-Vermeulen
Telefoon: 06 – 202 140 84

B-selectie (Sporting Delta B1 en B2)
Coördinator: Annelies Oudshoorn- van Aalst
Telefoon: 06 – 812 869 18
E-mail: toptc@sportingdelta.nl
Wedstrijdsecretariaat: Corinne Kroonen
Telefoon: 06 – 589 560 10

Jeugdkorfbal Technische Zaken

A en B breedte (A3, A4, B3)
Coördinatoren: Annemarie Brugmans en Annemiek Kroes
E-mail: jeugdkorfbal@sportingdelta.nl
Wedstrijdsecretariaat A3/A4: Gerda van der Laan
Telefoon: 06 – 214 386 22
Wedstrijdsecretariaat B: Corinne Kroonen
Telefoon: 06 – 589 560 10

Sporting Delta C-categorie
Coördinator: Sandra van der Lijke-Flach
Telefoon: 06 – 363 40 943
E-mail: jeugdkorfbal@sportingdelta.nl
Wedstrijdsecretariaat: Corinne Kroonen
Telefoon: 06 – 589 560 10

Sporting Delta D-categorie
Coördinator: Ruben Datema
Telefoon: 06 – 144 969 78
E-mail: jeugdkorfbal@sportingdelta.nl
Wedstrijdsecretariaat: Yvette van der Wiel
Telefoon: 06 – 283 322 28

Sporting Delta E, F en Kangoeroes
Coördinator: Sofie De Wolf
Telefoon: 06 – 512 858 20
E-mail: jeugdkorfbal@sportingdelta.nl
Wedstrijdsecretariaat: Yvette van der Wiel
Telefoon: 06 – 283 322 28

Technisch hart 

Andre Kuipers, John Poots, Mitchel Jacob, Sander Jacob, Andy Bron, Annelies Oudhoorn-van Aalst, Wilton Christiaanse, Patrick van der Lijke, Frank Stoop, Judith Gerritsen, Monica Gerritsen, Ruben Datema, Sofie De Wolf, Peter Bouman.

Sponsorcommissie

Roland Staneke
E-mail:
sponsoring@sportingdelta.nl

Scheidsrechterscommissie

Brian de Vree (opleidingen)
Roland Staneke (aanwijzer)
Marjoke Spiering (aanwijzer)
 

Communicatiecommissie

Communicatie en PR:
Monica Gerritsen: webmaster
Sifra Mol: strategie, websitebeheer
Edwin van Rijswijk: contentbeheer, social media en fotografie
Ralf Spiering: projectleider
E-mail: communicatie@sportingdelta.nl

Webbrief
Judith Uittenbogaard-Gerritsen en
Jiske van Zeijl
E-mail: webbrief@sportingdelta.nl

Ledenwering en -behoud

Andre Kuipers, Wendy Post, Miranda Roetert, Anita Vondermans 

Evenementen

Kampcommissie:
Jeroen Tijhuis, Leon Kardinaal, Dominique van der Ploeg, Pascal Bakker, Didier Cornet

Supportersvereniging:
Ewout Kardinaal en Wesley Hardenbol

Actico:
Fleur Bouman, Tessa Slotboom, Lisa Slotboom, Olaf van der Padt, Britt Zuijderwijk

Jactico (jeugd):
Marieke van der Meer

Commissie kastelling

Bianca Hewitt, Ralf Spiering en Marja Ridderhof

Commissie kantine & vrijwilligers

Kantine commissie:
Stan van der Lijke, Marit van Raalte, Kevin Bosman

Inzetrooster:
Marjoke Spiering

Oud papier groep

Coördinator: Jaap Jan Schilperoord

Stichting Deltahal

Voorzitter: Mark Kroonen
E-mail: voorzitter@deltahal.nl
Secretaris: Ronald Groenenberg
E-mail: secretaris@deltahal.nl
Penningmeester: Michiel Houtman
E-mail: penningmeester@deltahal.nl

BEKIJK OOK

Het laatste nieuws